5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik tarifi ve malzeme listesi! 5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik nasıl yapılır?

5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik tarifi için nasıl yapıldığına dair rehber ve gerekli malzemeler için hazırladığımız yazıda, 5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik nasıl yapılır? 5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik tarifi ve 5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik malzemeleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Bereket Sayfası  tarafından onlarca yemek tarifleri bir çok kaynaktan edinilmektedir. 5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik tarifi BereketSayfasi.com’dan öğrenilir.

5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik Tarifi İçin Malzemeler

  • 1 orta boy kuru soğan
  • 2 yemek kaşığı bal
  • Yarım limon
  • 1 su bardağı su

5 Dakikada Öksürüğü Ve Balgamı Kesen Doğal Antibiyotik Tarifi Yapılışı

Selam hanımlar çocuklarınızı antibiyotik kullanmadan doğal yöntemlerle de iyileştirmek mümkün vereceğim tarif kesinlikle deneyin derim hemen etkisini gösteriyor dilerseniz tarife geçelim .

  1. Öncelikle bir su bardağı suyumuzu tencereye alalı.
  2. Daha sonra 1 orta boy kuru soğanımızı doğrayalım, bir taşım kaynattıktan sonra süzelim.Ilımaya bırakalım .
  3. Ilıdıktan sonra 2 yemek kaşığı bal ilave edelim.
  4. Yarım limonu da sıkıp bal eriyene kadar karıştıralım .

Balgam ve öksürük kesen tarifimiz hazır .

Dilerseniz sabah öğle akşam şeklinde bir kaşık verebilirsiniz buzdolabında muhafaza edelim şimdiden deneyecek olanlara şifa olsun inşallah hayırlı günler ????????


Kaynak: Nefisyemektarifleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir