Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) tarifi ve malzeme listesi! Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) nasıl yapılır?

Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) tarifi için nasıl yapıldığına dair rehber ve gerekli malzemeler için hazırladığımız yazıda, Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) nasıl yapılır? Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) tarifi ve Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) malzemeleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Bereket Sayfası  tarafından onlarca yemek tarifleri bir çok kaynaktan edinilmektedir. Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) tarifi BereketSayfasi.com’dan öğrenilir.

Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) Tarifi İçin Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı pekmez
  • Çeyrek limonun suyu
  • 1 su bardağı içme suyu

Demir Eksikliğine Birebir (Kan Yapıcı Şurup) Tarifi Yapılışı

  1. 1 su bardağı suya, 1 yemek kaşığı pekmez ve çeyrek limonun suyunu karıştırarak, sabahları aç karnına 15 gün içilecek. Bu karışım pekmezdeki demir emilimini 10 katına çıkararak vücudumuzdaki demur eksikliğini tamamlayarak, daha sağlıklı ve enerjik olmamızı sağlayacak. sabah aç karnına içildikten sonra en az 4 saat çay ve süt gibi demir emilimini engelleyen gıdalar tüketmemeye dikkat edelim. şifa olsun InşaAllah. Not; diyabet (şeker) hastaları kullanmasın.


Kaynak: Nefisyemektarifleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir